ارائه نسخه جدید نرم افزار جامع بایگانی اسناد ویرا

پس از پیاده سازی و اجرای سامانه نرم افزار جامع ویرا بر اساس درخواست ها و نیازمندیهای جدید مشتریان، این سامانه مرتبا در حال بروزرسانی و ارتقاء می باشد که آخرین نتیجه آن در تاریخ ۹۳/۱۰/۰۱ جهت ارائه به مشتریان نهایی گردیده است.سامانه جامع آرشیو و نگهداری اسناد و مدارک ویرا ، قابلیت نگهداری و آرشیو هر نوع مستندی را در خود دارا می باشد و بعلت ساختار فنی بسیار پیشرفته خود، امکان دسترسی ساده و سریع به اسناد را بخوبی مهیا نموده است. این سامانه شامل سه قسمت سخت افزاری، نرم افزار، آرشیو اسناد میباشد.

راه اندازی سامانه کارت اعتباری آوا

سامانه جامع کارت اعتباری آوا در بانک تجارت از تاریخ ۱۳۹۲/۰۸/۰۱ بصورت کامل عملیاتی و راه اندازی گردید. این سامانه بصورت یکپارچه با سامانه های بانک تجارت یکپارچه سازی شده و قابلیت صدور انواع کارت اعتباری شامل کارت خرید اعتباری، کارت اعتباری بر پایه عقد مرابحه یا سایر کارتهای مورد درخواست بانک تجارت را دارا میباشد.این سامانه قابلیت صدور انواع کارت اعتباری و تسهیلاتی مورد درخواست بانک را مبتنی بر عقود اسلامی و بخشنامه های بانک مرکزی را دارا می باشد.لازم به ذکر است این سامانه برپایه دانش بومی و منطبق با عقود اسلامی پیاده سازی گردیده است و این شرکت با توجه به در اختیار داشتن تکنولوژی طراحی این سامانه، قابلیت تغییر و انطباق پذیری با سامانه های بانکی در حداقل زمان وجود دارد

سامانه جامع پرداخت قبوض با شماره شناسایی

این سامانه با اتصال به تمامی بانکهای اطلاعاتی مخابرات ها و همراه اول سراسر کشور قادر میباشد با ارسال شماره تلفن، اطلاعات شناسه قبض و پرداخت را به درگاه مربوطه ارسال و نتیجه پرداخت را به سازمان مربوطه بصورت لحظه ایی ارسال نماید. این سامانه برای درگاه های تلفن بانک، خودپرداز، موبایل و اینترنت بانک تجارت راه اندازی گردیده است، فاز اول این سامانه برای مخابرات استان تهران و البرز از تاریخ ۹۱/۱۱/۱۲ راه اندازی گردیده بود و هم اکنون برای کلیه مشترکین همراه اول نیز راه اندازی گردیده است.

راه اندازی سامانه جامع اعتباری آوا در بانک سپه

سامانه جامع اعتباری آوا در بانک سپه در تاریخ ۱۳۹۵/۰۲/۰۵ بصورت کامل عملیاتی و راه اندازی گردید. این سامانه با قابلیت ارائه انواع کارت اعتباری، شامل کارت خرید اعتباری (عقد قرض الحسنه)، کارت اعتباری بر پایه عقد مرابحه و همچنین کارت اعتباری جدید اعلام شده از جانب بانک مرکزی و همچنین امکان تعریف انواع پارامترهای کارت اعتباری از قبیل کارمزد خرید، حق عضویت، نرخ تسهیلات، نرخ وجه التزام،ثبت قرارداد،وثایق و ضامنین ،تولید فرمهای مغایریتی شتابی(۸.۹.۱۳)،تولید تراز عملیات مالی،تولید گزارشات مربوط به بانک مرکزی(X.28) و … طبق درخواست و سیاست بانک برای انواع کارت راه اندازی گردید.این ویژگی باعث می گردد امکان صدور کارتهای مختلف برای بانک فراهم گردد.

راه اندازی محصول جدید بانک سپه تحت عنوان کارت خرید سپه در سامانه جامع اعتباری آوا

مدیر عامل بانک سپه از محصول کارت خرید سپه ،پیاده سازی شده در سامانه جامع اعتباری آوا رونمایی کرد.این محصول برای نخستین بار در نظام بانکی کشور به عنوان یک محصول شاخص اعتباری معرفی می شود.
محمدکاظم چقازردی در آیین رونمایی از این محصول جدید در مراسم رونمایی این محصول گفت: این بانک در راستای تامین مالی مشتریان به عنوان یکی از مهمترین وظایف خود، کارت خرید سپه را عرضه کرده و این کارت علاوه بر امکان تامین مالی خرد مشتریان، زمینه حصول اطمینان از مصرف صحیح تسهیلات، بهبود نقش واسطه گری بانک به ویژه برای تولیدکنندگان بزرگ در سیستم بانکی کشور را مهیا می کند.

برگزاری سمینار آموزشی کارت خرید سپه و معرفی سامانه جامع اعتباری آوا

عضو هیأت مدیره بانک در سمینار آموزشی کارت خرید سپه اظهارداشت: کارت خرید سپه، خدمتی در راستای اقتصاد مقاومتی و کمک به تولید ملی است.سمینار آموزشی کارت خرید سپه ، در سه بخش کلی افتتاحیه، معرفی سامانه جامع اعتباری آوا و مسائل اعتباری و وصول مطالبات در محل اوشان و با مشارکت ادارات کل اموزش و تشکیلات و روشها برگزار شد که در ابتدای این دوره ، مصطفی پرتوافکنان عضو هیأت مدیره بانک در خصوص تلاش بانک سپه برای مشارکت در تحقق اقتصاد مقاومتی و کمک به واحدهای تولیدی سخن گفت و خدمات جدید بانک سپه از جمله کارت خرید سپه را در همین راستا برشمرد.

تشریح جزئیات طرح کارت خرید سپه و نحوه بهره مندی مشتریان از این کارت

بانک سپه در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری در سال ۱۳۹۵ با شعار «اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل» و به منظور حمایت عملی از تولید ملی و اجرای سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی، بخشی از اعتبارات خود را در قالب اجرای این طرح به حمایت از تولید کالای اساسی با کیفیت تولید داخل اختصاص می دهد.
تمامی مراحل این طرح بصورت کاملاً یکپارچه در سامانه جامع اعتباری آوا انجام می پذیرد.بانک سپه با محصول کارت خرید سپه و اختصاص اعتبار ۱۰ میلیون تومان به مشتریان خود و صدور کارت برای آنها، موجبات افزایش فروش محصولات تولید داخل را فراهم می کند.جامعه هدف در این طرح کلیه مشتریان با درآمد متوسط این بانک به عنوان دارندگان کارتهای خرید و نیز فروشندگان و عرضه کنندگان کالاهای با کیفیت تولید داخل در کشور هستند.

رونمایی از کارت اعتباری کام(کارت اعتباری مرابحه) بانک سپه

معاون نظارتی بانک مرکزی در مراسم رونمایی از کارت اعتباری کام(کارت اعتباری مرابحه) بانک سپه با اشاره به روند سریع اجرای این پروژه در بانک سپه و ویژگی های کارتهای اعتباری جدید و تدابیر مقتدرانه بانک مرکزی برای حمایت از بانک های قانونمدار گفت: امید است بانک سپه به عنوان اولین بانک ایرانی که در خدماتی از جمله سپه چک، عابربانک و… نخستین بوده، با توجه به منابع انسانی کارآمد و پتانسیل های بالای خود در صدور کارتهای اعتباری در سیستم بانکی نیز اولین باشد.